GPS Monitoring nákladných vozidiel

Pri nákladných autách predstavujú spotrebované pohonné hmoty nemalú čast nákladov, a preto je ich GPS monitorovanie mimoriadne obľúbené. Medzi našich klientov, ktorí moniturujú dodávkové vozidlá a kamióny patria predovšetkým dopravné spoločnosti, odťahové služby, špedičné, autobusové i vodárenské spoločnosti. Skrátka takéto monitorovanie sa oplatí každému, kto prepravuje tovar, stroje alebo ľudí na väčších vozidlách.

Monitorovanie nákladných vozidiel zahŕňa všetky základné funkcie z monitorovania osobných áut. Polohu Vašich áut môžete odkiaľkolvek sledovať nonstop na online mape, evidujú sa jednotlivé jazdy a automaticky sa vytvára sa kniha jázd pre legislatívne účely. Tankovania s využitím tankovacích kariet môžete do knihy jázd importovať automaticky. Ak máte viac šoférov na jedno auto, môžu sa prihlasovať pomocou dallas kľúčov alebo prezvonenia mobilom. Vy tak budete mať v každej chvíli prehľad, kto Vaše auto šoféruje/šoféroval.

Väčšia palivová nádrž nákladných áut umožnuje montáž sondy na meranie hladiny paliva. Budete tak mať istotu, že sa tankované palivo naozaj prejazdí a jednoducho zistíte prípadné krádeže a podvody s palivom. Budete mate (aj historický) prehľad o stave paliva v nádrži aj spotrebovaných litroch pre jednotlivé jazdy.

V prípade, že niektorý z Vašich zákazníkov potrebuje sledovať svoju zásielku, vieme prepojiť náš systém s rôznymi zákazníckymi systémami a poskytnúť Vám tak zaujímavú konkurenčnú výhodu.

Neváhajte sa na nás obrátiť s Vašimi požiadavkami. Určite nájdeme riešenie, ktoré Vám bude vyhovovať a pripravíme pre Vás výhodnú ponuku.